17 stycznia 2016

LOVE YOUR LIFEW dzisiejszym świecie, nie jest łatwo zatrzymać się na chwile, oderwać się od rzeczywistości i pomyśleć nad swoim życiem. Cieszmy się, tym co mamy i tym, że możemy żyć. Wszystko co nas otacza jest piękne, tylko nie zawsze jest zauważalne. Dlatego, warto poświecić chwile i docenić wszystko dookoła.15 komentarzy:

 1. Często mam chwile zwątpienia, ale staram się dawać radę nawet w tych trudnych sytuacjach :)

  malowane-roza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz natrafiłam na twój blog. Jest piękny i bardzo estetyczny, a ten post motywuje do działania! Rownież myślę nad założeniem bloga. Życzę Ci jak najwięcej obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna bluzka. I racja, życie najpiękniejsza rzecz jaka została nam dana. I w sumie w życiu piękne są tylko chwile ;)
  [mój blog]

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz natrafiłam na twój blog. Jest piękny i bardzo estetyczny, a ten post motywuje do działania! Rownież myślę nad założeniem bloga. Życzę Ci jak najwięcej obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że każdy ma czasami jakieś chwile zwątpienia, załamania ale wtedy warto sobie odpowiedzieć dlaczego w ogóle zaczęliśmy coś robić. Nie możemy poddać się dlatego, że jakiś element nam nie wyszedł. :) Jeśli czegoś pragniemy, możemy to osiągnąć. Mimo wszystko. Nie ważne co ludzie powiedzą na nasze plany, przecież za kilka lat to my będziemy wspominać lub żałować, że tego nie zrobiliśmy.

  my-wayyy.blogspot.com (kliknij)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja w nowym roku wyznaczyłam sobie kilka celów, które chcę zrealizować, aby być lepszą wersją siebie. Czasem jest ciężko, ale nie ma rzeczy niemożliwych. :) /K
  fashion-by-sisters.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest cięzko ale - cycki do przodu, głowa wysoko i idziemy. Do przodu, tylko z małymi przystankami. Nie ma co - jesteśmy jednorazowymi aktorami jednorazowego przedstawienia. Jesteśmy premierą, która nei doczeka się kolejnego spektaklu. Dlatego żyjmy głebiej, lepiej i szczęśliwiej.

  http://sukienkowa-rewolucja.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. ślicznie wyglądasz;)
  zgadzam się,że w tych czas trudno jest się nam zatrzymać,co raz bardziej się śpieszymy i to czasem nie potrzebnie..

  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja czasem miewam dołki, ale daje się im owładnąć :o

  OdpowiedzUsuń
 10. Zakochałam się w Twoich włosach *-* :) i bardzo ciekawy post :)

  OdpowiedzUsuń